Yükleniyor...

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Eva Ambalaj ailesi olarak hizmete başladığımız günden beri kaliteli üretimi, sürdürülebilir hizmeti, insan sağlığının önemini kendimize ilke ediniyoruz. Bu ilkeler doğrultusunda sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz. 

Eva Ambalaj’da üretilen ürünler ve verilen hizmetler İSO 9001;2015, İSO 14001;2015, İSO 22000;2015 kalite güvence sistemleri altında sunulmaktadır.Vizyon 
Esnek ambalaj sektöründe her zaman geliştiren, üreten ve kaliteden ödün vermeyen küresel bir üretici olmak.

 


Misyon
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ürünlerini, esnek ambalaj ihtiyaçlarını doğru bilgi ve yenilikçi teknoloji ile karşılamak.

 


Biz ne yapıyoruz? 
Yıllık 400 ton esnek ambalaj işleme kapasitesine sahip olan üretim hattımız gelişmiş teknolojik makineler ile GMP ( good manufacturing practices ) kurallarına uygun olarak hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır. 

Flexo baskı teknolojisi ve UV sistemi ile 8 renk ve 10 renge kadar olan baskı ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Son teknoloji baskı izleme sistemimiz sayesinde baskı kalitesini yüksek tutabilmekteyiz. 

Eva Ambalaj dilme ve laminasyon makinelerinin de dahil olduğu makine parkuru ile esnek ambalaj üretiminde her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmektedir.

 


Ürün Grupları
Firmamız özel markalı promosyon ve ikram ürünleri olarak tek kullanımlık ıslak mendil, tek kullanımlık kişisel kozmetik bakım ürünleri, tek kullanımlık toz ve sıvı gıda paketlemesi yapmaktadır. 

Ayrıca bobin etiket ve yıllık 250 milyon adet üretim kapasitesine sahip tek kullanımlık ıslak mendil üretimi yapabilmekteyiz.Bizimle Çalışmanın Avantajları 
Türkiye’nin lojistik anlamda en önemli liman şehri olan İzmir’de bulunuyoruz. Üretim sürecimizde kaliteden taviz vermeden, ilk heyecanımızla sizlere her zaman doğru fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

TEKLİF AL

×