Yükleniyor...
Mart 11 2019

İkram Seti Nedir

İkram Seti Nedir ?

İkram Setleri başta restoranlar olmak üzere bir çok sektöre hitap eden gerek kullanım kolaylığı , fiyatı avantajı veya reklam amaçlı kurumsal kimliğine önem veren işletmelerin tercih ettiği tek kullanımlık ürünlerden oluşan bir konsept ürün gurubundan oluşur.

 

İkram Setlerinin içerisinde genellikle Çatal, Bırak, Kaşık, Tuz, Peçete, Islak Mendil ve Baharat çeşitlerinden oluşmaktadır. Ancak bu ürün çeşitliliği isteğe göre değişkenlik gösterebilir.

 

Kullanım amacı ve yerine göre değişkenlik gösteren ikram setleri naylon poşet içerisinde servise sunulacağı gibi aynı zamanda firmanızın renk ve kurumsal kimlik konseptine uygun üzeri baskılı kağıt poşetler ile de masaları süsleyebilir. Kısaca İkram Setlerinin ürün adetinin yanı sıra paketleme seçeneği de işletmelerin istek ve talepleri ile doğru orantıdadır.

 

Kalite Tesadüf Değildir.

Piyasada çok uygun fiyatlara ikram setleri bulunacağı gibi çok yüksek fiyatlara da ikram seti seçenekleri mevcut ancak doğru olan sağlıklı ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almaktır. Bu sebeple İkram Setleri konusunda doğru firma ile çalışmak her zaman bir avantajdır.

 

Fiyat araştırması yaparken ürünlerin çeşitliliğine, kalitesine ve adet sayısına göre araştırma yapmalısınız ayrıca baskı maliyetleri de göz önünde bulundurarak fiyatları karşılaştırmanız da fayda var dikkat edilmesi gerekenler konusunda ise kalite belgelerine sahip olmayan işletmeler daha uygun fiyatlar verebileceği gibi piyasada bilindik ve büyük markalara da tonlarca para dökmemek gerekir.

 

Araştırma

Fiyat araştırmalarınızın yanı sıra üretici olan firmalarında referansları, kalite belgeleri hatta mümkünse üretici olan işletmenin üretim ve dolum tesisini yerinde incelemek de fayda var. Yapacağınız yatırımı riske atmamak için doğru firma ve en uygun fiyat avantajını göz önünde bulundurmalısınız.

 

81 İle Hizmet

Firmamız Türkiye ‘nin her köşesine ulaştırmış olduğu ürünler ile siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi ve en uygun fiyatı sunmak için hizmet vermektedir.

Kalite belgelerimiz ve mutlu müşteri portföyümüz ile her zaman araştırabilir hatta üretim ve dolum tesisimizi ziyaret ederek çalışmalarımızı yerinde görebilirsiniz.

Bknz: İkram Setlerimiz

TEKLİF AL

×